Aktywne "Orneckie Smoki" i ich sukcesy

2023-04-17 12:50:50(ost. akt: 2023-04-18 08:57:00)

Autor zdjęcia: Materiały KS Orneckie Smoki

Zwodnicy Koła Strzeleckiego LOK "Orneckie Smoki" mieli dwa bardzo aktywne dni. — To były dni wspaniałej rywalizacji, nauki i świetnych wyników — podsumowuje prezes "Smoków" Sebastian Leszczyński.
— Podczas Pucharu Kaszub wzorowo zorganizowanego przez klub strzelecki Dziesiątkę Kartuzy nasze zawodniczki Maja Wilińska i Gabriela Leszczyńska dostały się do finału kategorii kpn60 i zajęły odpowiednio siódme i ósme miejsce — kontynuuje Sebastian Leszczyński. — Natomiast młodziczki sprawiły miłą niespodziankę — Julia Chmiel zajęła wysokie 4. miejsce, a Maja Leszczyńska otarła się o medal, ostatecznie zajmując 9. miejsce. Dokładnie rok temu w Kartuzach zaczynaliśmy przygodę ze strzelectwem wyczynowym, dziś nasze zawodniczki pokazały nam, że dzięki zdrowemu uporowi w dążeniu do celu i systematycznej pracy, są w stanie walczyć o najwyższe miejsca w tej rangi zawodach i są wśród jednych z najlepszych młodych strzelców w tej części kraju.

Orneta i jej młodzież wraz z trenerem Sebastianem Leszczyńskim jest coraz bardziej zauważana na strzeleckiej mapie Polski w pneumatycznych konkurencjach olimpijskich.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5