Nadruki na strojach piłkarskich a prasowanie

2022-11-14 10:59:31(ost. akt: 2022-11-14 11:01:36)   Artykuł sponsorowany
Regulaminowe stroje piłkarskie poddawane są personalizacji. Na koszulki nanosi się zazwyczaj numer zawodnika, nazwę drużyny/szkoły/klubu, a także różnego rodzaju grafiki: logotypy sponsorów, herby i inne. Każdy strój do gry treningu na trening jest poddawany intensywnej eksploatacji i chociaż wiele kompletów nie wymaga prasowania, zdarza się, że na jego powierzchni powstają mniejsze/większe zagniecenia, które możesz chcieć wyprasować. Czy można to zrobić?
Nadruki naklejane a prasowanie

Warto pamiętać, że wiele nadruków, które są nanoszone na koszulki pod żadnym pozorem nie powinno być poddawane działaniu wysokiej temperatury! Jeżeli decydujesz się na personalizację strojów w postaci nadruków - pamiętaj, że w przypadku chęci wyprasowania materiału żelazko powinno być usatwione na niską temperaturę, a nadruk nie powinien mieć z nim bezpośredniego kontaktu. Oznacza to, że podczas prasowania konieczne jest wywrócenie koszulki z nadrukiem na lewą stronę.

Stroje piłkarskie z sublimacją a prasowanie

Inaczej sprawa wygląda w przypadku strojów piłkarskich z sublimacją. Personalizacja w formie sublimacji - taka, jaką oferuje producent PEHA - jest jednym z lepszych rozwiązań na zapewnienie strojom nie tylko doskonałego wyglądu, ale również łatwej konserwacji. Sublimacja, którą mogą być pokryte stroje piłkarskie PEHA jest nadrukiem, który nanoszony jest za pomocą specjalnych maszyn i trwałych barwników. Efektem jest personalizacja, która staje się integralną czescią dzianiny - nie odkleja się, nie pęka i nie jest podatna na działanie rozgrzanej stopy żelazka. Stroje piłkarskie z sublimacją mogą być prasowane po każdej ze stron. Należy jednak pamiętać o ustawieniu odpowiedniej, niskiej temperatury żelazka!

Jak widać istnieje wiele zalet płynących z wyboru strojów piłkarskich z nadrukiem sublimowanym. W ofercie polskiego producenta PEHA znajdziesz wysokiej jakości odzież sportową wykonaną z polskich, wysokogatunkowych dzianin poliestrowych.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5