Pewne zwycięstwo POLMLEKU i zasłużony awans

2022-11-13 12:17:12(ost. akt: 2022-11-13 12:32:03)

Autor zdjęcia: materiały klubu

Awans na pierwsze miejsce w tabeli to efekt wczorajszego wygranego meczu z Luveną Luboń. Tenisistki Pomleku nie dały żadnych szans rywalkom wygrywając 10:0.
Zawodniczki POLMEK OSiR Lidzbark Warmiński podjęły wczoraj na swoim boisku reprezentację Lubonia. To było bardzo emocjonujące spotkanie, choć najbardziej dla rywalek lidzbarskiej drużyny, które pomimo zaciętych starań przegrały wszystkie pojedynki. Lidzbarczanki wygrały pewnie, zgodnie z przewidywaniami trenera Zbyszka Pietkiewicza, który zapowiedział, że nie spodziewa się niespodzianki.

Zwycięstwo dało drużynie awans na pierwsze miejsce w tabeli I ligi grupy północnej, bez żadnego przegranego spotkania. Wygrana z Luveną to cenne punkty w tabeli indywidualnej ligi - Natalia Bogdanowicz zajmuje aktualnie drugie miejsce, bez żadnej porażki, a wyprzedza ją jedynie Agnieszka Brzeska z MRKS Gdańsk, choć ma o trzy spotkania więcej na koncie (w tym dwie porażki). Drugą najwyżej punktowaną zawodniczką POLMLEKU jest Julia Szymczak na 9. pozycji, Zuzanna Gaworska na pozycji 10., Weronika Bobek na miejscu 22., a 9-letnia Milena Stefanowicz zajmuje miejsce 49.

ok

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5