Natalia znów tryumfuje!

2022-10-16 16:55:31(ost. akt: 2022-10-17 08:11:57)

Autor zdjęcia: pzts.pl

Zawodniczka Polmleku Lidzbark Warmiński kolejny raz udowodniła, że w pełni zasługuje na miejsce w reprezentacji kraju. Tym razem złoto przywiozła z Czarnogóry, z międzynarodowego turnieju WTT Youth Star Contender. Świetnie zagrała również we wczorajszym meczu 1. ligi.
Młoda tenisistka złoty medal w grze mieszanej wywalczyła w Podgoricy razem Borną Petek. Polsko - chorwacka para w spotkaniu finałowym pokonała reprezentację Tajwanu - Kto Cheng-Jui i Yeh Yi-Tian 3:1 (11:8, 11:5, 4:1, 13:11). W drodze do finału wyeliminowali parę Connor Green z Anglii i Sophie Earley z Irlandii, a także Remi Chabeta-Weila reprezentującego Nederlandię i Malamatenię Papadimitriou z Grecji.

Przed Natalią kolejne starty w reprezentacji kraju. Lidzbarska zawodniczka została powołana na turnieje WTT Youth Contender w Szombathely na Węgrzech, a zaraz po nim wystartuje w Senec na Słowacji.

Natalia Bogdanowicz na co dzień startuje w rozgrywkach 1. ligi kobiet w barwach POLMLEK OSiR Lidzbark Warmiński. We wczorajszym meczu lidzbarczanki w pięknym stylu pokonały GORiT Energa Mar-Bruk ZRB Luzino 7:3, gdzie Natalia wygrała wszystkie pojedynki. Wraz z nią po wygraną sięgnęły Julia Szymczak, Weronika Bobek, Zuzanna Gaworska i Milena Stefanowicz.

Lidzbarczanki zajmują aktualnie 4. miejsce w tabeli, bez straconego meczu i z jednym remisem. Wyżej plasują się jedynie drużyny, które mają za sobą o jedno spotkanie więcej. Już za tydzień kolejne mecze ligowe. W sobotę, 22 października POLMLEK Lidzbark Warmiński zmierzy wyjazdowo z MRKS Gdańsk, a w niedzielę 23 października na swoim boisku podejmie Wamet Dąbcze.


ok


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5