E-prenumerata za zdjęcie

2022-02-24 13:19:33(ost. akt: 2022-02-24 13:23:01)

Autor zdjęcia: Katarzyna Wiśniewska

Trwa nasza akcja pod hasłem "e-prenumerata za zdjęcie". Dzisiaj publikujemy bardzo klimatyczną fotografię autorstwa Katarzyny Wiśniewskiej. Poznajecie to miejsce?
Przypominamy na czym akcja pod hasłem "e-prenumerata za zdjęcie" polega.

Jeśli wyślesz do nas mailem zdjęcie wykonane na terenie powiatu lidzbarskiego (może być z Warmii i Mazur), a my to zdjęcie opublikujemy, otrzymasz od nas odstęp do elektronicznej wersji Gazety Olsztyńskiej i Gazety Lidzbarskiej przez 3 miesiące.

Jakie dokładnie trzeba spełnić warunki:
- Po pierwsze, jak wspomnieliśmy interesują nas fotografie powiatu lidzbarskiego (np. przyrodnicze, czy ładnych obiektów);
- Po drugie do zdjęcia trzeba dołączyć informację, jak mamy je podpisać: imieniem i nazwiskiem autora czy w inny sposób;
- Po trzecie w mailu napiszcie oświadczenie o treści: "Jestem autorem / autorką zdjęcia i zgadzam się na jego publikację."

Zdjęcia przesyłajcie na adres: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl
Oczywiście redakcja zastrzega sobie prawo wyboru zdjęcia, które zostanie opublikowane i autora, który otrzyma prenumeratę.

I pamiętajcie: podajcie nam swój adres mailowy, jeśli nie wysyłacie fotografii na naszą pocztę, tylko np. wrzucacie w komentarzu na FB. No i koniecznie napiszcie jakimi danymi personalnymi podpisać zdjęcie.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5