Orneckie Smoki też zbierały dla WOŚP

2022-02-02 16:30:56(ost. akt: 2022-02-02 16:38:52)

Autor zdjęcia: Materiały KS Orneckie Smoki

Z okazji 30. finału Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy, KS "Orneckie Smoki WKS10" LOK Orneta, zorganizowało towarzyskie zawody strzeleckie, których celem było nie tylko propagowanie aktywnego spędzania czasu, ale przede wszystkim wsparcie tej wspaniałej ogólnopolskiej, a nawet już i ogólnoświatowej akcji.
Każdy ze zgłoszonych zawodników, mógł brać udział w konkurencji pistolet pneumatyczny, i/lub karabin pneumatyczny.

Zawodnicy oddawali po 10 strzałów do tarczy ( 3 z nich były traktowane jako strzały próbne, a 7 najlepszych było ocenianych).

Ogółem, podczas zawodów wykonano ponad 90 (tak jest - dziewięćdziesiąt) osobo-startów.
— Dziękujemy tym wszystkim Państwu, którzy nas odwiedzili, mimo skrajnie sztormowo-wichurowej pogody. Chęć wsparcia 30. finału WOŚP była silniejsza — komentuje Sebastian Leszczyński z KS "Orneckie Smoki". — Cieszy fakt, że możemy być dla Państwa alternatywą spędzania wolnego czasu, zarówno w gronie przyjaciół, jak i w gronie najbliższych domowników. Nie ukrywajmy, jesteśmy coraz bardziej zabiegani, i każda chwila spędzona w takim gronie jest na wagę złota.

Wyniki zawodów były bardzo wyrównane, ale nie one w tym dniu były najważniejsze. Łącznie wolontariusze, którzy kwestowali tego dnia na strzelnicy, uzbierali 604 złote.

— Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tych zawodach, oraz wspomogli nas materialnie i logistycznie — kończy Sebastian Leszczyński.




2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5