Finał "Karabinowej smoczej Ligi 2021"

2021-12-22 13:31:11 (ost. akt: 2021-12-22 13:46:04)

Autor zdjęcia: Materiały KS

Dobiegły końca czteromiesięczne zmagania uczestników "Karabinowej smoczej Ligi 2021". Walka o miejsca trwała do ostatniego spotkania, więc i emocji nie brakowało.
Zawodnicy oddawali po 2 strzały do 10 tarcz - o całkowitych wymiarach 10x10cm, w każdym z 4 spotkań.

W rywalizacji brało udział 26 uczestników z wielu zakątków województwa warmińsko-mazurskiego.

— Dzięki dużej częstotliwości odbywania się różnych zawodów strzeleckich w naszym mieście zarówno dla młodzieży jak i dorosłych, Orneta coraz częściej jest postrzegana w okolicy jako to miasto, które jest przychylne tej dyscyplinie sportu i służy jego rozwojowi — komentuje Sebastian Leszczyński z Koła Strzeleckiego "Orneckie Smoki". — Choć przez niektórych Ci pierwsi są odstawiani na boczny tor, my jednak nie musimy wychować mistrza świata, a trochę urozmaicić młodemu pokoleniu ten miły okres dojrzewania i przy okazji uprawiania sportu, nauczyć ich pewnych zachowań, aby łatwiej było im wkroczyć na drogę dorosłego życia.

Zawodnicy zostali podzieleni na kategorię pań i panów.

— Gratulujemy wszystkim Państwu uczestnictwa w tegorocznej lidze, wytrwałości, zacięcia, walki do końca, wyników, jak również dobrej zabawy — kontynuuje Sebastian Leszczyński. — Dziękujemy sponsorom, sędziom, asystentom, członkom naszego koła i młodzieży bez których bardzo trudno byłoby to wszystko spiąć w jedna całość. Medale, dyplomy oraz puchary będą do odbioru, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5