Uczestnicy ŚDS w Wolnicy uczcili Święto Niepodległości

2021-11-12 07:48:41 (ost. akt: 2021-11-12 07:54:17)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Uczestnicy zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Wolnicy uczcili Święto Niepodległości w dość nietypowy dla nich sposób — wzięli udział w zawodach strzeleckich.
Zawody strzeleckie z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyły się przy współpracy kierownika ŚDS w Wolnicy Małgorzaty Kozioł oraz LOK Orneta i LOK Grądki i zostały zorganizowane na strzelnicy KS "Orneckie Smoki" LOK w Ornecie.

— Grupa kilkunastu osób, podczas wizyty, zobaczyła jak wygląda tego typu obiekt, dowiedziała się jakie są ogólne zasady korzystania ze strzelnic, a na koniec wzięła udział w konkurencji KPN10 na specjalnie przygotowanym stanowisku strzeleckim — poinformował Sebastian Leszczyński z Koła Strzeleckiego "Orneckie Smoki".

Po przeprowadzeniu strzelań i zliczeniu wyników przez sędziego Roberta Knyżewskiego, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast najlepsi strzelcy wśród kobiet i mężczyzn otrzymali medale.

— Podczas rozmów przy wręczaniu pamiątkowych nagród, uczestnicy byli bardzo zadowoleni i nie ukrywali swojego dobrego samopoczucia — podkreśla Sebastian Leszczyński.2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5