Szukamy Świątecznego Brzdąca na grudniową okładkę

2021-11-08 08:42:25 (ost. akt: 2021-11-16 15:51:26)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Nasza propozycja, to z pewnością bardzo fajna świąteczna niespodzianka, a zarazem oryginalny prezent — zdjęcie na pierwszą stronę Gazety Lidzbarskiej. Ruszamy z tegorocznym plebiscytem pod hasłem "Świąteczny Brzdąc". Czekamy na zdjęcia Waszych pociech.
To zdecydowanie najsympatyczniejszy plebiscyt, jaki mamy okazję prowadzić. Poszukiwanie "Świątecznego Brzdąca" to okazja do pamiątkowej publikacji na łamach Gazety Lidzbarskiej zdjęć Waszych dzieci, czy wnuków (za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów). Każde zdjęcie, które od Was otrzymujemy wyzwala uśmiech na twarzach naszych i naszych Czytelników. Uśmiechamy się, bo wiemy, że "wszystkie dzieci nasze są" i cieszy nas to, że nasz tygodnik stanie się ich pamiątką na wiele lat.

Tak więc, jak co roku, startujemy z lubianym przez Was plebiscytem i razem z Wami szukamy "Świątecznego Brzdąca 2021".

W jaki sposób? Wystarczy wysłać zdjęcie swojego dziecka. Laureat pojawi się na okładce „Gazety Lidzbarskiej” w grudniu.

Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Świąteczny Brzdąc 2021.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku. Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko – mazurskie i oczywiście powiat lidzbarski.

Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku.


Czekamy na Wasze zgłoszenia. Zdjęcia Waszych pociech nie muszą być w scenerii zimowej, czy świątecznej.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5