Zobacz nowy rozkład jazdy autobusów

2021-11-03 10:39:51(ost. akt: 2021-11-03 11:01:41)
Urząd Miejski opublikował rozpiskę kursów elektrycznych autobusów, która będzie obowiązywała do końca miesiąca. Wciąż trwają testy drogowe, a ostateczny rozkład jazdy poznamy po nowym roku.
Od kilku dni na ulicach Lidzbarka Warmińskiego można spotkać elektryczne autobusy. Mieszkańcy chętnie z nich korzystają i są zadowoleni, że Jacek Wiśniowski Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego dotrzymał słowa o utworzeniu komunikacji miejskiej.

Wciąż jednak nie znamy ostatecznej lokalizacji przystanków, ani stałych godzin odjazdów. Z dwóch powodów. Pierwszy to remont odcinka DK51 (ul. Orła Białego), który utrudnia komunikację w całym mieście, a drugi to przeprowadzenie koniecznych testów drogowych. Dlatego rozkład jazdy będzie często zmieniany, aby sprawdzać różne rozwiązania. Zanim kształt linii ostatecznie się wyklaruje mieszkańcy mogą wypełnić ankietę, którą można znaleźć w autobusach. W ankiecie mieszkańcy pytani są:

- Czy uważa Pan/Pani, że rozkłady jazdy, które znajdują się na przystankach są wystarczająco przejrzyste i łatwe w odczytaniu?
- W jakich godzinach korzysta Pan/Pani z komunikacji miejskiej?
- Czy postoje na przystankach są odpowiednio długie?
- Czy uważa Pan/Pani, że przebieg trasy linii autobusowej jest odpowiedni? (można podać nazwę dodatkowego przystanku)

oraz jakie zmiany należy wprowadzić do rozkładu jazdy.

Odpowiedzi będą brane pod uwagę przy tworzeniu ostatecznej wersji rozkładu jazdy.

Poniże rozkłady obowiązywać będą do końca listopada. Pod koniec miesiąca poznamy rozkład na grudzień.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Natka Rea #3081442 17 lis 2021 21:36

    Mysle ze rozklad powinien byc napisany godzinami z minutami odjazdu z kazdego przystanku jakos nie widze mojej babci, ktora czyta ten rozklad napisany malymi literkami i jeszcze oblicza sobie o ktorej autobus bedzie przykladowo na spoldzielcow jesli z pod gminy wyjedzie o 8:45 i dlaczego nie ma krotkiej trasy Astronomow - Biedronka - Dworzec?

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5