Spotkanie autorskie z Aldoną Wleklak

2021-09-14 12:26:15 (ost. akt: 2021-09-14 12:40:41)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Hotel Krasicki zaprasza na lidzbarską premierę "Sagi niewoli" w sobotę 18 września godz. 18:00 do Biblioteki Cafe. Spotkanie z pisarką Aldoną Wleklak poprowadzi Luiza Greta Ballo.
„Saga niewoli” to powieść opowiadająca rodzinną historię miłosną. Pierwowzorami bohaterów książki są Anna i Jakub Markiewiczowie – pradziadkowie autorki. Pokochali się wbrew wszystkim i wszystkiemu. Mimo, że dzielił ich status społeczny, a przede wszystkim narodowość.

Akcja ma miejsce w Radomicku – wielkopolskiej wsi, na przełomie XIX i XX wieku.

Premiera powieści odbyła się 7 sierpnia na… polu za wsią Radomicko. W miejscu bliskim sercu autorki, spotkali się obecni mieszkańcy miejscowości, członkowie rodziny Markiewiczów i przedstawiciele show biznesu współpracujący z Aldoną Wleklak.

Na ludowo, w otoczeniu snopków i kwiatów, czytaniu fragmentów „Sagi niewoli”towarzyszyły rodzinne wspominania, które dały początek tej pięknej historii.

Aldona Wleklak to właścicielka agencji PR Dobre Media – pierwszej polskiej agencji odpowiadającej za wizerunek gwiazd, PR manager, autorka bloga „AW Press” i historycznej książki „Saga niewoli”

Wstęp wolny.
WAŻNA INFORMACJA: ze względu na sytuację epidemiczną liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy: marketing@hotelkrasicki.pl lub 797-606-991

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5