Z życia inspektora TOZ. Najlepsze życzenia dla lidzbarskiej Policji

2021-07-29 12:07:11 (ost. akt: 2021-07-29 12:15:05)

Autor zdjęcia: archiwum TOZ

Lidzbarski Inspektorat Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Olsztynie napisał podziękowania i życzenia, których przyczynkiem było minione Święto Policji. Gazeta Lidzbarska od lat współpracuje z Inspektorem TOZ. Znamy problemy z jakimi się mierzy i doceniamy wparcie policji w pracy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Olsztynie Inspektorat w Lidzbarku Warmińskim z okazji Święta Policji życzy wszystkiego najlepszego wszystkich Policjantkom i Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim oraz dziękuje za wspieranie TOZ w walce o polepszenie bytu krzywdzonych „mniejszych sióstr i braci” .

Wspaniałym lidzbarskim dzielnicowym: asp. Marcelinie Radzikowskiej, asp. Szt. Mariuszowi Brończykowi, sierż. szt. Arturowi Gudańcowi, sierż. szt. Dariuszowi Sadowskiemu i mł. asp. Rafałowi Kozłowskiemu życzymy dalszych sukcesów w służbie policyjnej na rzecz bezpieczeństwa każdej żyjącej istoty, w tym zwierząt.

Wasza empatia, cierpliwość i wrażliwość na los czworonogów – cechy tak nieoczywiste i niełatwe w Waszej służbie - budzą podziw.

Sprawiliście, że wiele zwierząt cieszy się drugim życiem, wspominając choćby Miśka, nad którym „gospodarz” się znęcał, Pikusia wywożonego w worku, głodzonego Arona, czy katowanego Azora, które, gdyby potrafiły mówić, dołączyliby do dzisiejszych życzeń.
Wszystkiego dobrego!
Z życzeniami bezpiecznej służby, Inspektor Oddziałowy TOZ Barbara Kułdo


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5