Natalia Bogdanowicz jedzie na Mistrzostwa Europy Kadetek

2021-07-23 10:27:51 (ost. akt: 2021-07-23 16:32:42)
Natalia Bogdanowicz

Natalia Bogdanowicz

Autor zdjęcia: materiały klubu

— Jeszcze niedawno stawiała pierwsze kroki. A jutro kończy w Górowie Iławeckim ostatnie przygotowania do Mistrzostw Europy — napisał na swoim profilu Facebook trener tenisa stołowego Zbyszek Pietkiewicz o swojej podopiecznej Natalii Bogdanowicz.
Natalia Bogdanowicz w dniach od 28 lipca do 2 sierpnia 2021 reprezentować będzie reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Europy Kadetek w Varażdin, w Chorwacji.

— To pierwszy poważny sprawdzian umiejętności Natalii. Po ME wróci do Górowa Iławeckiego, aby nadal rozwijać swoje umiejętności w kierunku mistrzostwa sportowego — skomentował Zbyszek Pietkiewicz.

Natalia Bogdanowicz to jedna z najbardziej utalentowanych młodych tenisistek stołowych w Polsce.

To Mistrzyni Polski w kategorii młodziczek. Regularnie uczestniczy w rozgrywkach Ekstraklasy Kobiet.

Bierze udział w zgrupowaniach za granicą, np. w Rumunii i Luksemburgu, gdzie trenuje z najlepszymi w Europie zawodniczkami i zawodnikami.

Trenuje dwa razy dziennie, a jej marzeniem i celem jest zagranie na Igrzyskach Olimpijskich.
lub

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gość #3071543 25 lip 2021 08:16

    Owa panna zajęla ostatnio w Polsce w kategorii 14-15 latek 3 miesjce ex aequo z dziewczynką z Wroclawia. Należy przypomnieć o tegorocznych historycznych spadkach zespołów z Lidzbarka Warmińskiego. Po ok 13 latach spadek z ekstraklasy kobiet ! Pprzeprzedostatnim miejscu w 2 lidze męskiej prawdopodobnie spadek , oraz ostatnim miejscu w 3 lidze z której to nie ma spadków. Niedawnym skandalicznym i bezprecensowym wyrzuceniu z klubu Dawida bo chcial przejść do innego klubu. Przeklinaniu przez trenera przy mlodziezy ze szkoly podstawowej w trakcie meczu ( nagranie usunąl) i karze pienieżnej nalożonej przez PZTS za ów popis dla lidzbarskiego trenera Z.P .Taki to oto ten tenis stolowy, który to przez te wszystkie lata pochlonął w sumie kilka miliów zlotych z kasy samorządów, jak i mlecznego sponsora?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5