BIKE-owa podróż – spotkanie z Danielem Kocujem

2021-07-20 09:44:28 (ost. akt: 2021-07-20 09:50:44)

Autor zdjęcia: Oranżeria Kultury

Oranżeria Kultury zaprasza na spotkanie z Danielem Kocujem, autorem książki Bike'owa podróż. Pan Daniel opowie o swojej, niezwykłej podróży rowerowej – z rozpalonego słońcem Sydney do rodzinnego Szczecina.
Daniel Kocuj urodził się w 1985 roku. Po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku Business and Languages w Edynburgu wykładał języki angielski i niemiecki na politechnice Miasta Meksyk. Uczył tych języków także w Chinach i Wietnamie. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobył pracując w jednej z warszawskich korporacji. Zdobyte kompetencje okazały się przydatne w realizacji wielkiego marzenia: przejechać rowerem z Sydney do Szczecina.

Daniel Kocuj jest autorem bloga www.bike2.be oraz wielu artykułów, drukowanych w czasopismach „Żagle” oraz „Rowertour”; jest też laureatem nagrody „Rowertour” za najlepszą wyprawę 2012 roku.

Zmagania z podróży „z Sydney do Szczecina” relacjonowały stacje telewizyjne i radiowe, m.in. TVN, Planete+, TV Republika, Chillizet, TV 3 Szczecin, Radio Szczecin.

22 lipca / w czwartek/ o godz. 19:00.

Ważna informacja – obowiązuje rezerwacja.
Bezpłatne zapisy: tel. 517 262 146, mail oranzeria@lidzbarkw.pl


Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Książki i Ilustracji dla Dużych i Małych MIĘDZY BAJKI WŁOŻYĆ współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: OranzeriaKultury

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5