Zostań naszą Dziewczyną Lata 2021!

2021-07-22 15:50:00 (ost. akt: 2021-07-22 15:54:37)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Trwa plebiscyt na Dziewczynę Lata 2021. Zapraszamy więc Was do wspólnej zabawy. Wystarczy przysłać nam swoje zdjęcie, by trafić na okładkę Gazety Lidzbarskiej, a może i Gazety Olsztyńskiej. Prezentujemy też okładki z poprzednich lat. Nasza akcja trwa do 25 sierpnia.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia do godz. 10.00. W zabawie mogą udział wszystkie pełnoletnie dziewczyny z naszego regionu, ale my zapraszamy oczywiście te, które mieszkają w powiecie lidzbarskim.

Będziemy publikować nadesłane zdjęcia, a uczestnicy zabawy będą mogli głosować (można oddać dowolną liczbę głosów) na pomocą SMS (koszt 2,46 zł. brutto).

Głosowanie rozpocznie się z chwilą otrzymania pierwszych zgłoszeń i potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59.

Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach Gazety Lidzbarskiej, a także (regionalnych) w Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego oraz na ich stronach internetowych.

Co powinno zawierać zgłoszenie?

Zgłoszenie do udziału w zabawie powinno zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”, dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia, numer telefonu do kontaktu i fotografię.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl
W temacie e-maila wpisujcie: Dziewczyna lata 2021.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę Gazety Olsztyńskiej, a powiatowego, jak już wspomnieliśmy, na pierwszą stronę Gazety Lidzbarskiej.
Tytuł "Dziewczyna Lata" w każdym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląskim i Elbląg) tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Tytuły zostaną przyznane w powiatach, w których będzie 5 i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej. Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów.

Przypomnijmy, że Dziewczynę Lata wybieraliśmy ostatnio w 2019 roku i została nią Klaudia Kurta z Ornety, natomiast w roku 2020 wybieraliśmy Miss Lata, którą została Klaudia Staruch.

Regulamin znajdziecie na stronie internetowej Gazety Olsztyńskiej.
red.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5