Darmowy kurs bulgarian bag z Lechem Kledzikiem w Lidzbarku Warmińskim

2021-07-03 10:51:05 (ost. akt: 2021-07-03 10:55:55)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, Ryszard Dudek i lidzbarski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim zapraszają na darmowy kurs bulgarian bag. Szkolenie będzie trwało 4 godziny.
Kurs bulgarian bag odbędzie się Hali Sportowej przy Stadionie Miejskim w Lidzbarku Warmińskim, ul. Bartoszycka 24 w sobotę 24 lipca w godzinach 9.00-13.00.

Worek bułgarski jest dziełem legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera Iwana Iwanowa. On też stworzył system treningowy bulgarian bag.

Celem szkolenia będzie zapoznanie uczestników z najważniejszymi ćwiczeniami dynamicznymi tego treningu.

Wspólne dla nich jest to, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu bulgarian bag - tzw. "Protokołu 1". Wykonanie tego treningu będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie poprowadzi Lech "LEON" Kledzik. Jako jedyny w kraju i jeden z zaledwie kilku w Europie posiada najwyższy stopień instruktorski: Bulgarian Bag PRO Instructor.

Jest uczniem i przyjacielem twórcy worka bułgarskiego Iwana Iwanowa. Zaznaczamy, że instruktor prowadzący szkolenie robi to społecznie i nie pobiera z tego tytułu żadnej formy wynagrodzenia.

Zapisy na szkolenie są realizowane przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://kettlebell.org.pl/.../bulgarian-bag-lidzbark.../

Wszelkich informacji (ale nie zapisy!) chętnie udzieli sam prowadzący szkolenie Lech "LEON" Kledzik; kontakt@bulgarian-bag.pl tel. 660 786 972.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5