Dzisiaj w Lidzbarku Warmińskim święto harcerzy
2021-06-19 16:28:54(ost. akt: 2021-06-19 16:37:16)
Dzisiaj — 19 czerwca w Lidzbarku Warmińskim odbywają się uroczyste obchody 45-lecia harcerstwa na ziemi lidzbarskiej. Przed nami jeszcze o godz. 18.00 Koncert Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa na scenie plenerowej, o godz. 19.00 Festiwal kolorów i o godz. 19.30 koncert zespołu rockowego.
Dzisiaj w ramach obchodów 45-lecia harcerstwa na ziemi lidzbarskiej w Lidzbarku Warmińskim odbyły się już między innymi: uroczystość nadania sztandaru Hufca Ziemi Lidzbarskiej, otwarcie miasteczka zlotowego na bulwarach oraz quest po Lidzbarku Warmińskim.
Przed nami jeszcze:
o godz. 16.00 — Mini Flash mob na bulwarach – taniec uczestników i mieszkańców – Belgijka i kowbojka
18.00 — Koncert Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa na scenie plenerowej,
19.00 — Festiwal kolorów i o godz. 19.30 koncert zespołu rockowego.
Przypomnijmy. ZHP jest ogólnopolskim, patriotycznym stowarzyszeniem należącym do światowego ruchu skautowego, liczącym ponad 110 000 członków.
Jest organizacją otwartą i apolityczną. W powiecie lidzbarskim pierwsza drużyna harcerska powstała 45 lat temu.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez