SPOTKAJMY SIĘ W SOBOTĘ W ORANŻERII
2021-06-04 10:44:24(ost. akt: 2021-06-04 10:48:50)
Oranżeria Kultury - Miejska Biblioteka Pedagogiczna zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na spotkanie w sobotę – 5 czerwca, w godz. 11:00 – 18:00.
Co proponuje?
Godz. 12:00 – wycieczka – GDZIE KRASICKI STĄPAŁ I BŁĄKAŁ (SIĘ) W LIDZBARKU.
— Pójdziemy śladem biskupa Krasickiego. Sprawdzimy, gdzie biskup mieszkał, pracował, odpoczywał i czym się zajmował w wolnym czasie. Odwiedzimy rezydencję biskupią, Oranżerię i dawne ogrody." — piszą organizatorzy.
Godz. 11:00 do 18:00 – KĄCIKI CZYTELNICZE.
"W dawnym letnim pawilonie ogrodowym biskupów warmińskich, czyli naszej Oranżerii zaprosimy do Kącików Czytelniczych. W czytelni, sali reprezentacyjnej, galerii i na tarasie, czekają na Was kąciki – pufy, leżaki i książki o różnorodnej tematyce, przeznaczone dla czytelników w każdym wieku" — informują pracownice MBP.
Godz. 13:00 do 16:00 – SESJA FOTOGRAFICZNA „BEZ FILTRA”.
Do udziału w sesji, która jest częścią projektu promującego naturalny wizerunek kobiety Oranżeria zaprasza chętne Panie (bez względu na wiek).
"Prosimy o ubranie białej bluzki oraz o brak mocnego makijażu, najlepiej całkowicie bez make upu" — czytamy na stronie Oranżerii Kultury.
Sesja fotograficzna odbywa się w ramach Stypendium Artystycznego Starosty lidzbarskiego, a powstałe zdjęcia będą prezentowane na wystawie fotograficznej.
Ważna informacja – obowiązuje rezerwacja.
Bezpłatne zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146.
Bezpłatne zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146.
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: OranzeriaKultury
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez