W Ornecie odbyły się zawody strzeleckie "Cel w zdrowie"

2021-05-30 13:38:52 (ost. akt: 2021-05-30 13:53:21)

Autor zdjęcia: Materiały KS Orneckie Smoki

W Ornecie odbyły się zawody strzeleckie pod hasłem "Cel w zdrowie". Była to pierwsza część tego cyklu zawodów. Za kilka tygodni w szranki staną rodzice zawodników oraz inni chętni.
"Cel w zdrowie" to wydarzenie sfinansowane z funduszy projektu o tej samej nazwie dla mieszkańców miasta i gminy Orneta.

Na zawodników czekały koszulki, pamiątkowe medale w barwach Ornety i kształcie smoka, który jest w herbie miasta, a także dyplomy,oraz drobne upominki z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

— Każdy chętny oddawał trzy strzały próbne, oraz 10 strzałów ocenianych (po 10 strzałów do jednej tarczy kat. open, kat. master 2x5 strzałów do 2 tarczy) — informuje Sebastian Leszczyński, z koła Strzeleckiego "Orneckie Smoki".

W początkowej turze zmagań strzeleckich brali udział najmłodsi uczestnicy tego przedsięwzięcia. Młodzież została podzielona ze względu na płeć oraz na stopień zaawansowania umiejętności strzeleckich.

Była to pierwsza część tego cyklu zawodów. Za kilka tygodni w szranki staną rodzice zawodników oraz wszystkie osoby chętne.

Wyniki:

kategoria open dziewczęta:
1) Maja Wilińska 86 pkt
2) Barbara Habuda 84 pkt
3) Julia Narejko 83 pkt
4) Julia Chmiel 77 pkt
5) Michaelle Kowalska 33 pkt
6) Sandra Chmiejcińska 18pkt

kat. open. chłopcy
1) Mikołaj Krupa 94 pkt
2) Igor Dąbrowski 79 pkt
3) Cezary Porębski 78 pkt
4) Jaś Chmiel 76 pkt
5) Arek Szymanowski 65 pkt
6) Oskar Żulewski 64 pkt
7) Staś Szpakowski 49 pkt
8) Dawid Lipiak 48 pkt
9) Franek Szpakowski 15 pkt
10) Michał Piekarski 14 pkt
11)Maksymilian Piekarski 12 pkt
12) Maciej Dankowski 8 pkt

kat. master dziewczęta:
1) Gabriela Leszczyńska 93 pkt
2) Kinga Kownacka 85 pkt
3) Zuzia Kowalska 84 pkt
4) Maja Leszczyńska 77 pkt
5) Julia Chmiel 64 pkt
6) Emilia Kosztel 59 pkt

kat. master chłopcy:
1) Lachowicz Szymon 89 pkt
2) Szymon Szeremeta 87 pkt
3) Mariusz Kozłowski 84 pkt
4) Mateusz Krupa 70 pkt
5) Patryk Szeremeta 69 pkt
6) Bartek Budlewski 66 pkt
7) Maciek Buzuk 51 pkt
8) Igor Gniazdowski 48 pkt

Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/08-picture60b37c6aadd0c.jpg">
Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/02-picture60b37c6e1a5d0.jpg">
Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/06-picture60b37c71c94fb.jpg">
Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/07-picture60b37c80c938a.jpg">
Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/03-picture60b37c88287be.jpg">
Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/10-picture60b37c8ab93bc.jpg">
Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/04-picture60b37c8da8295.jpg">
Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/09-picture60b37c8e7c01e.jpg">
Fot. KS LOK Orneckie Smoki" data-url="https://i.wm.pl/00/12/30/16/f/05-picture60b37c8ea8a92.jpg">


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5