Moc atrakcji i nagród z okazji 5 urodzin BIJOU

2021-05-10 11:23:08 (ost. akt: 2021-05-11 08:30:34)
BIJOU to sukcesywnie rozrastająca się sieć salonów jubilerskich rozlokowanych na terenach Warmii i Mazur. Pierwszy salon w Galerii Awangarda w Bartoszycach został otwarty w 2016 roku, a teraz salony sieci BIJOU znajdują się w Bartoszycach, Giżycku, Suwałkach, Ełku i Lidzbarku Warmińskim.
„Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dostrzegamy zapotrzebowanie na biżuterię - nie tylko świetną jakościowo, lecz również w zakresie cenowym dostępnym dla każdego” – podkreśla Juliusz Kiona, dyrektor marketingu w BIJOU. Firma aktywne wsłuchuje się w potrzeby lokalnych społeczności i w każdej lokalizacji dopasowuje asortyment do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki temu, każdy z salonów jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a także oddający ducha danej miejscowości.

Piękna biżuteria dostępna dla każdego

W ofercie BIJOU znajduje się bardzo szeroki wybór najwyższej jakości biżuterii srebrnej i złotej. W salonach można kupić między innymi piękne pierścionki, naszyjniki, zawieszki, bransoletki, obrączki ślubne, zegarki damskie i męskie, biżuterię modową czy bardzo popularne w ostatnim czasie bransoletki modułowe Charms. Oferta BIJOU jest bardzo zróżnicowana, a produkty dobrane są w taki sposób, żeby każdy mógł znaleźć coś, co trafi w jego indywidualny gust. Ceny biżuterii w BIJOU zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych, a górny pułap cenowy jest ograniczony jedynie wyobraźnią Klienta.


Najwyższa jakość na każdym poziomie

BIJOU od zawsze stawia na najwyższą jakość nie tylko w zakresie produktów. Firma chwali się tym, że jakość obsługi Klienta to aspekt, na który zwraca równie dużo swojej uwagi. „Chodzi o to, żeby w salonie BIJOU poczuć się jak na spotkaniu z dobrym przyjacielem, któremu można zaufać i który doradzi jak tylko najlepiej potrafi.” – mówi jedna ze specjalistek ds. obsługi Klienta w sieci BIJOU. Dzięki takiemu podejściu, firma zyskała już setki lojalnych Klientów, którzy wracają do BIJOU przy każdej możliwej okazji – szukając pięknej ozdoby dla siebie, a także niepowtarzalnego prezentu dla kogoś bliskiego.

BIJOU wspiera lokalne społeczności

BIJOU to zaangażowana społecznie firma, która niesie pomoc na lokalnych rynkach. Jednym z przykładów takiego działania jest zorganizowana przez BIJOU akcja, która odbyła się na początku 2020 roku i miała na celu wsparcie lokalnych szpitali. Dzięki stworzeniu specjalnego wzoru bransoletki z linii Individual i zaangażowaniu lokalnych społeczności, udało się zebrać ponad 5000 złotych, które zostały przekazane na rzecz ośrodków służby zdrowia.5 urodziny BIJOU

Uroczyste i huczne otwarcie piątego salonu w historii BIJOU, pokrywa się w czasie z piątymi urodzinami marki. Równo 17 maja 2021 roku sieć będzie obchodzić okrągłe, 5-lecie istnienia. Z tej okazji BIJOU szykuje aż 5 dni atrakcji i nagród we wszystkich naszych salonach - w Bartoszycach, Giżycku, Suwałkach, Ełku oraz oczywiście Lidzbarku Warmińskim. Salony szykują rabaty, a także wiele nagród rzeczowych do wygrania i do wykorzystania w BIJOU, a także u partnerów. Zachęcamy do odwiedzenia salonów oraz śledzenia BIJOU w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie, gdzie firma aktywnie się udziela i na bieżąco informuje o wszystkich naszych akcjach. Urodziny BIJOU będą świętem, którego z pewnością żal byłoby przegapić.

Odwiedź salon BIJOU w Pasażu Warmińskim

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia salonu BIJOU w Pasażu Warmińskim w dniach 17 – 21 maja. Na wszystkich będą czekały rabaty sięgające nawet 30%, a także wiele nagród przygotowanych przez BIJOU i partnerów. W salonie czeka na Państwa wykwalifikowana kadra, która pomoże w wyborze pięknej biżuterii.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5