E-gazeta za zdjęcie. Lidzbark Warmiński [ZDJĘCIA]

2021-03-29 13:17:54 (ost. akt: 2021-03-29 13:22:04)

Autor zdjęcia: Dorota Ananiewicz

Publikujemy kolejne zdjęcia i przypominamy Wam naszą propozycję. Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Gazety Lidzbarskiej" i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikowali na lidzbarkwarminski.wm.pl i w "Gazecie Lidzbarskiej”.

Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania "Gazety Lidzbarskiej" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na fotografie z całego powiatu. Prezentujemy dziś klimatyczne zdjęcie Lidzbarka Warmińskiego. Wykonała je Dorota Ananiewicz.

Autorka otrzymała od nas 3 miesięczny bezpłatny dostęp do e-wydania "Gazety Lidzbarskiej" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Swoje zdjęcia wysyłajcie tutaj: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz gdzie zostało zrobione.

Ewa Lubińska
red. wydania Gazety Lidzbarskiej2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5