"Smoki" rywalizowały w Jezioranach

2020-10-29 10:57:44 (ost. akt: 2020-10-29 11:23:31)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

24 października rozegrano drugi rzut Drużynowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS 2020 w strzelaniu z broni pneumatycznej - Wojewódzka Liga Strzelecka.
Ornetę reprezentowały trzy drużyny, w tym dwie z KS "Orneckie Smoki" LOK Orneta. Jeszcze przed rozpoczęciem zawodów przekazano zawodnikom pamiątkowe medale z poprzedniego rzutu który odbył się na strzelnicy w Kaczorach. Reprezentacja w składzie: Karol Zawrotniak, Marcin Szeremeta oraz Sebastian Leszczyński otrzymali srebrne krążki za zajecie 2. miejsca drużynowo w pierwszym rzucie ligi, oraz za trzecie miejsce indywidualnie pistolet brąz otrzymał Sebastian Leszczyński.

Cieszymy się, że jako klubik kilku osób z pasją, potrafimy osiągać dobre wyniki, przyjemnie jest zajmować dobre miejsca i zaistnieć wśród adeptów strzelectwa w okolicy. Jest nam również niezmiernie miło, że dzięki temu, że staramy się uczestniczyć w tego typu wydarzeniach, możemy godnie promować nasze wspaniałe miasteczko jaki jest Orneta.

Chcielibyśmy również pochwalić naszych najmłodszych zawodników, którzy jako nastolatkowie startujący w tej lidze strzeleckiej, stanęli w szranki z najlepszymi dorosłymi strzelcami, i zajęli wysoką ósmą lokatę w 2 Rzucie Wojewódzkiej Ligi Strzeleckiej LZS. A byli to: Kinga Dobosz, Gabriela Leszczyńska, Mateusz Kozłowski, Mateusz Krupa, Szymon Lachowicz,

Sebastian Leszczyński


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marta #2999628 | 10.10.*.* 2 lis 2020 06:49

    Nic dodać nic ująć, brawo Wy i dorośli i młodzieź, jestem z Was dumna

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5