MKS Polonia nadal liderem w IV lidze

2020-10-05 13:51:45(ost. akt: 2020-10-05 13:53:41)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Po zakończonej 12 kolejce w IV lidze lidzbarski klub nadal jest na 1. miejscu tabeli w województwie warmińsko-mazurskim.
Piątek okazał się szczęśliwym dniem dla Polonistów. Seniorzy na Bartoszyckiej gościli KKS Warmię Olsztyn. Po końcowym gwizdku wynik na tablicy był 4:0, a bramki strzelił nikt inny jak Lidzbarski El Pistolero Krystian Oleszko oraz ulubieniec kibiców Sergey Gurov.

Młodzicy natomiast pojechali do Bartoszyc, aby rozegrać mecz z Victorią Bartoszyce, przywożąc zwycięski wynik 2:5. Dwie bramki zdobył Mateusz Oleksy, po jednym trafieniu do siatki zaliczyli Hubert Sabat, Marcel Gwiazda i Marcel Wojtkiewicz.

Natomiast w sobotę Juniorzy zagrali kolejny ligowy mecz z Olsztyńskim Stomilem. Warto podkreślić, iż goście przyjechali z naszym wychowankiem w składzie Jakubem Kanclerzem, obecnie bramkarzem II zespołu Stomilu. Wynik na tablicy nie mógł być inny niż 0:3 na korzyść gości.

Trampkarze niestety sobotnie spotkanie też nie zaliczają do udanych przegrywając z UKS Junior Świątki 1:5 ale nadal walczymy, takie spotkania dają dużo doświadczenia oraz wzmacniają siłę walki.

Przed nami ciężki i pracowity tydzień dlatego drodzy Kibice liczymy na Wasze wsparcie!

W środę, 7 października rozegramy zaległe spotkanie z GKS Mamry Giżycko godz. 18:00 na stadionie przy ul. Bartoszyckiej w Lidzbarku Warmińskim, a w sobotę podejmiemy Błękitnych Pasym o godz. 17:00 również na ul. Bartoszyckiej.

Widzimy się na meczu!

Polonia Lidzbark Warmiński

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5