Wenglorz wygrywa z Ełkiem

2020-03-09 09:23:57(ost. akt: 2020-03-11 08:14:04)

Autor zdjęcia: Natalia Wiśniowska

Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 7 marca w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Polnej 36 w Lidzbarku Warmińskim wygrał 3:0 z KSD Energoutil Ełk w ramach spotkań III ligi siatkówki mężczyzn.
Wszystkie cztery spotkania sobotniej (7 marca) przedostatniej kolejki spotkań III ligi zakończyły się w trzech setach, co nie znaczy, że zabrakło emocji. Dużo wrażeń dostarczył mecz czołowych drużyn rywalizujących o medale. Coraz wyższe aspiracje zgłaszają siatkarze z Górowa Iławeckiego, którzy pokonali w meczu na szczycie Masurię Giżycko. Suchy wynik nie oddaje dramaturgii wydarzeń. Każdy set był bardzo zacięty, gospodarze świetnie rozgrywali końcówki.

Siatkarze Wenglorza pokonali bez straty seta KSD Energoutil Ełk. Początek meczu zwiastował łatwe zwycięstwo gospodarzy, bowiem pierwszego seta wygrali do 14. Z seta na set było trudniej. Drugi wygrany do 22, a trzeci po walce punkt za punkt 32:30.

Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - KSD Energoutil Ełk 3:0 (25:14, 25:22, 32:30)

Pozostałe wyniki:
KPS Gietrzwałd - SMS Panorama Działdowo 3:0 (25:20, 25:13, 26:24)
UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 3:0 (25:23, 25:22, 25:21)
Team Cresovia Górowo Iławeckie - Masuria Volley Giżycko 3:0 (26:24, 25:23, 25:22)