Wenglorz przegrywa po pięciu setach

2020-02-17 09:26:46(ost. akt: 2020-02-17 13:04:54)

Autor zdjęcia: Marcin Dalecki

Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński przegrał w tie breaku z MLKS Olimpia Kisielice w ramach rozgrywek III ligi siatkówki.
W III lidze nie ma zdecydowanych faworytów. Lider tabeli Masuria z dużym trudem pokonał we własnej hali KSD Energoutil Ełk 3:2. Gospodarze spoczęli na laurach po dwóch wygranych setach, oddali inicjatywę rywalom, którzy doprowadzili do tie breaka.

Mecz dla Wenglorza rozpoczął się bardzo dobrze, bowiem lidzbarczanie wygrali pierwszego seta do 18. W drugim, już bardziej zaciętym pojedynku, to gospodarze okazali się lepsi wygrywając na przewagi. Trzeci set, podobnie jak pierwszy należał do Wenglorza. Olimpia Kisielice w czwartym secie stanęła na wysokości zadania doprowadzając do tie breaka. W decydującym secie wygrali 15:11.

MLKS Olimpia Kisielice - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:2 (18:25, 26:24, 22:25, 25:22, 15:11)

Pozostałe wyniki:
UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Panorama Działdowo 1:3 (19:25, 23:25, 25:19, 23:25)
UKS Olimpijczyk Szczytno - MLKS Olimpia Kisielice 3:1 (25:22, 25:17, 22:25, 25:18)
Masuria Volley Giżycko - KSD Energoutil Ełk 3:2 (25:11, 25:20, 22:25, 22:25, 15:8)