Lodowisko w Lidzbarku Warmińskim otwarte

2019-12-30 11:51:31 (ost. akt: 2020-01-02 10:17:33)
Jazda na łyżwach to chyba najdostępniejszy rodzaj sportu zimowego. Lodowiska organizuje się teraz niemal w każdym mieście. A na łyżwach naprawdę warto jeździć - to sport ogólnorozwojowy, a poza tym pozwala spalić zbędne kalorie.
Jeżeli jeszcze nie widać zimy, łyżwy mogą nam o niej trochę przypomnieć. Ten rodzaj sportu to tak naprawdę dobra zabawa i powrót do dzieciństwa. Ruch sprawia, że na lodowisku nie czujemy zimna i niskiej temperatury.

Jazda na łyżwach to zimowy sport dla każdego. Na łyżwach z powodzeniem mogą jeździć zarówno dzieci, od trzeciego, czwartego roku życia, jak i osoby starsze. Aby pojeździć na łyżwach, nie trzeba od razu planować długiego urlopu czy kupować kosztownego sprzętu. Łyżwy to niedroga aktywność fizyczna, a gwarantuje nie tylko świetną zabawę, ale i smukłą figurę. Jazda na łyżwach rozwija niemal wszystkie partie mięśniowe. W trakcie godziny jazdy można spalić ponad 500 kalorii. Połączenie treningu aerobowego z wysiłkiem fizycznym daje świetne rezultaty. Zwiększa wytrzymałość, poprawia elastyczność oraz nadaje ruchom gracji. Przy odrobinie silnej woli i poczucia humoru na lodowisku można spędzić czas naprawdę miło, aktywnie i z korzyścią dla zdrowia. Jazda na łyżwach to dobra zabawa, a także pomysł na spędzenie wolnego czasu wspólnie z rodziną.

Również i w Lidzbarku Warmińskim lodowisko jest już otwarte.
Godziny otwarcia: dni powszednie 15:00-21:00, soboty, niedziele i święta 11:00-21:00.


Marcin Dalecki
Zdjęcie: internet

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5