Groził partnerce ponownym pobiciem. Został zatrzymany przez policję

2019-07-03 10:26:29 (ost. akt: 2019-07-03 10:36:21)
Do policyjnej celi trafił mieszkaniec gminy Lidzbark Warmiński. Pijany 54-latek wszczął awanturę z partnerką i groził ponownym pobiciem.
W poniedziałek 1 lipca oficer dyżurny lidzbarskiej policji został telefonicznie poinformowany, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Lidzbark Warmiński trwa awantura. Na miejsce został wysłany lidzbarski patrol.

Pod wskazanym adresem policjanci zastali właścicielkę mieszkania oraz jej partnera. Kobieta poinformowała mundurowych, że interwencja nie jest potrzebna, ponieważ do żadnej awantury nie doszło, a jej partner zachowuje się bez zarzutu.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na opuchliznę twarzy kobiety, jednak lidzbarczanka stwierdziła, że to skutek upadku i że to jej wina, bo była nieostrożna.

Po kilkunastu minutach policjanci ponownie otrzymali zgłoszenie, że pod tym samym adresem trwa awantura. Kiedy ponownie pojawili się pod drzwiami mieszkania, słychać było krzyki i wyzwiska.

Policjanci odizolowali więc awanturującego się 54-latka od partnerki. Pomimo wydawanych przez nich poleceń, mężczyzna nie chciał się uspokoić i nadal się awanturował.

Podczas kolejnej rozmowy pokrzywdzona przyznała, że dzień wcześniej partner ją pobił. Przyznała, ze skłamała policjantom, bo awanturnik groził jej kolejnym pobiciem.

54-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile w jego organizmie. W rodzinie kobiety została też wszczęta procedura Niebieskiej Karty.
Informacja KPP

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5