DZIEŃ DZIECKA Z LIDZBARSKĄ POLONIĄ

2019-06-05 11:04:19 (ost. akt: 2019-06-05 11:12:27)

Autor zdjęcia: Ola Miecznikowska

Miejski Klub Sportowy "Polonia" w Lidzbarku Warmińskim zorganizował na stadionie przy ul. Bartoszyckiej Dzień Dziecka. Było oczywiście bardzo aktywnie.
Dzień Dziecka to jeden z ulubionych dni w roku maluchów. Pierwszy dzień czerwca minął pod znakiem zabawy dla najmłodszych. Od samego rana na dzieci czekało wiele atrakcji, przygotowano liczne gry i konkursy z nagrodami.

Dzieci wraz z rodzicami wzięli udział w zmaganiach TURBOKOZAKA, gdzie rywalizowali w pięciu różnych konkurencjach. Następnie rozegrali mecze, w których udział brali rodzice wraz ze swoimi pociechami.

Zabawy było co nie miara. Każdy z osobna bardzo mocno zaangażował się we wszystkie konkurencje i mecze.

Na koniec uczestnicy wzięli udział w quizie wiedzy o lidzbarskiej Polonii. Główną nagrodą była piłka z autografem Patryka Vegi ufundowana przez przyjaciela Polonii Andrzeja Wejngold.

Pozostali uczestnicy otrzymali piłki z podpisami zawodników MKS Polonia Lidzbark Warmiński oraz inne nagrody rzeczowe. Ponadto każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal z tego wyjątkowego dnia.

Ciekawym punktem programu był pokaz Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej, gdzie młodzi piłkarze mogli wejść do pojazdów, spróbować swoich sił w obsłudze węży strażackich i posłuchać o pracy poszczególnych służb.

W tym miejscu chcemy podziękować dla Komendantów Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej w Lidzbarku Warmińskim. Nasze pociechy były zachwycone, bo kto z nas nie chciał w dzieciństwie być policjantem, strażakiem czy strażnikiem.

Do dyspozycji dzieci były animatorki, które zabawiały najmłodszych polonistów. Było malowanie twarzy (oczywiście w herb i barwy Polonii), skręcanie balonów i wielka frajda dla maluchów - bańki mydlane.

Uczestnicy mogli skorzystać również z przekąsek i słodkości. Mieszkańcy Lidzbarka licznie przybyli na stadion, mimo tego, że niektóre pociechy jeszcze nie należą do Polonii. Drzwi MKS Polonia Lidzbark Warmiński są otwarte dla wszystkich.

Imprezę uwieńczyła zabawa przy ognisku, gdzie nie było końca głośnym rozmowom, na temat (oczywiście) piłki nożnej.

Ostatnim punktem było wspólne oglądanie meczu seniorów MKS Polonia Lidzbark Warmiński z Pisą Barczewo. Głośne okrzyki i śpiewy nie ustawały przez cały mecz. A po wszystkim było można podziękować zawodnikom za wspaniały sezon i awans do forBET IV-ligi.

Dużo ruchu, uśmiechu i zabawy. Tak można podsumować tegoroczny Dzień Dziecka na stadionie miejskim im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmińskim.

Mamy nadzieję, iż wszystkim sympatykom klubu takie radosne dni będą zdarzały się jak najczęściej. Kolejny raz wszyscy mogliśmy zobaczyć, że w Lidzbarku Warmińskim mamy najwspanialszą młodzież.
Marcin Dalecki


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ksks #2742869 | 37.248.*.* 5 cze 2019 18:14

    A gdzie patron imprezy, pan starosta? ;)Ze zdjęc wynika, że był to "wewnętrzny" dzień dziecka POLONII ?

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5