SPOTKANIE AUTORSKIE Z WOJCIECHEM KASSEM W ORANŻERII KULTURY

2018-11-28 14:39:53 (ost. akt: 2018-11-29 13:09:43)
Wojciech Kass

Wojciech Kass

Oranżeria Kultury serdecznie zaprasza 3 grudnia w poniedziałek o godz. 18:00 do Oranżerii Kultury na spotkanie autorskie z Wojciechem Kassem w Salonie Literackim.
Nasz gość to poeta i eseista — opiekun Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu. Na spotkaniu zaprezentuje on swoją najnowszą publikację zatytułowaną „Tak. Trzy eseje o poezji”.

Z recenzji wydawniczych:

„ "Tak" łączący harmonijnie w sobie doskonałe eseje o poezji z równie wspaniałymi tekstami poetyckimi. To książka budząca liryczne emocje! Pomieszczone w niej głębokie, erudycyjne refleksje o naturze twórczości poetyckiej, o "alchemii słowa" są szlachetną formą "dopingu" zarówno dla osób bywających poetami, jak i dla czytelników ich dzieł.” Janusz Nowak,

„Książka rzeczywiście piękna! Po jej lekturze świat stał się na chwilę dobry i pełniejszy.” Zbigniew Fałtynowicz.
Oczekujemy serdecznie!

Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146.
Organizatorzy

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: OranzeriaKultury

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5