Radosny festyn w przedszkolu "Miś"

2018-06-04 10:22:05 (ost. akt: 2018-06-04 10:25:31)
"Biedronki" zaprezentowały piękny taniec

"Biedronki" zaprezentowały piękny taniec

Autor zdjęcia: Bernadeta Małachowska

W Przedszkolu Niepublicznym "Miś" przy ul. Kromera w Lidzbarku Warmińskim odbył się coroczny Festyn Rodzinny "Mama, Tata i Ja".
Rodzinną imprezę uświetniły występy przedszkolaków: Krasnale, Smerfy oraz Motylki zaśpiewały wesołe piosenki, Biedronki zatańczyły, a Słoneczka dały popis gry na bębnach. Zaprezentowali się także soliści, którzy zwykonali piosenki przygotowane na konkurs wokalny.

Obowiązkowym punktem imprezy były zawody sportowe, tegoroczne nazwane imieniem Mikołaja Majewskiego, były też uczczeniem jego pamięci.
Oprócz tego dzieciaczki mogły pomalować sobie buźki, wykonać pamiątkowe zdjęcie. Pogoda dopisała, było mnóstwo radości, zabawy i atrakcji, a to wszystko przy ciepłych i słodkich poczęstunkach w serdecznej rodzinnej atmosferze.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5