Nadal zbieramy nakrętki dla dzieci

2018-05-30 09:35:35 (ost. akt: 2018-05-30 09:39:11)
Przedszkolaki z lidzbarskiej "Piąteczki" też zbierają z nami nakrętki dla chorych dzieci

Przedszkolaki z lidzbarskiej "Piąteczki" też zbierają z nami nakrętki dla chorych dzieci

Autor zdjęcia: Anna Zbilska

Nadal zbieramy nakrętki plastikowe, które przekazujemy dla fundacji Gazety Olsztyńskiej "Przyszłość dla dzieci", opiekującej się chorymi dzieciakami z naszego regionu.
Przede wszystkim bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przynoszą nakrętki do redakcji Gazety Lidzbarskiej oraz tym, którzy pomagają nam w transporcie, a szczególnie pani Beacie Cybowska i wychowankom Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, z którymi tę akcję prowadzimy od kilku już lat.

Dzięki nakrętkom udało się pomóc kilkorgu dzieciom z powiatu lidzbarskiego. W jednym przypadku to było wykupienie rehabilitacji, zajęć z logopedą, w innym dołożyliśmy się do zakupu wózka inwalidzkiego, w jeszcze innym drobnego sprzętu medycznego. W każdym razie nadal widzimy potrzebę zbierania nakrętek, bo jak widać ma to wymierny pozytywny skutek dla podopiecznych fundacji.

Niedawno odwiedziliśmy przedszkolaki w lidzbarskiej "Piąteczce", gdzie do naszej akcji przystąpiły wszystkie dzieci.
— Przedszkolaki przyjęły nas radośnie i potwierdziły, że nadal będą zbierały nakrętki — powiedziała Bernadeta Małachowska, nasza redakcyjna koleżanka, która odbierała z "Piąteczki" worki z nakrętkami.

Osoby, które chciałyby nam przekazać nakrętki zapraszamy do kontaktu z redakcją od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 15.30. Prosimy wcześniej zadzwonić pod numer tel. 89 767 00 19 ewentualnie dać znać na naszej stronie na facebooku. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu własnym i chorych dzieci — podopiecznych fundacji "Przyszłość dla dzieci".

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5