100 drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości

2018-05-21 09:46:47 (ost. akt: 2018-05-21 10:01:40)
Uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim.

Uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim.

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim im. Mikołaja Kopernika pod opieką nauczycieli 19 kwietnia 2018 r. wzięli udział w sadzeniu nowego pokolenia lasu na terenie Nadleśnictwa Wichrowo.
Uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmiński pod opieką nauczycieli wzięli udział w sadzeniu nowego pokolenia lasu na terenie Nadleśnictwa Wichrowo. Niecodzienna lekcja przyrody odbyła się w ramach szkolnej akcji: „100 drzew na 100-lecie odzyskania Niepodległości”.

Po krótkim instruktażu pracowników nadleśnictwa na temat sposobu sadzenia drzew, uczniowie posadzili na powierzchni pozrębowej w leśnictwie Kochanówka sadzonki sosny zwyczajnej. Akcja zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek, śpiewem i dobrymi humorami.

Praca na świeżym powietrzu sprawiła wszystkim wiele satysfakcji. Jej efekty uczniowie będą mogli podziwiać w przyszłości.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MAK

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5