Konkurs plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo” rozstrzygnięty

2018-04-30 12:00:37 (ost. akt: 2018-04-30 14:23:49)
Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do konkursu przystąpiło 125 dzieci z powiatu lidzbarskiego

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do konkursu przystąpiło 125 dzieci z powiatu lidzbarskiego

Autor zdjęcia: materiały KPP

Policjanci z lidzbarskiej komendy wyłonili najciekawsze prace w konkursie plastycznym pn. „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Zwycięskie prace wezmą teraz udział w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w Olsztynie.
W dniu 26 kwietnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego etapu wojewódzkiego konkursu plastycznego „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”. Patronat nad konkursem objął Wojewoda Warmińsko–Mazurski, Warmińsko–Mazurski Kurator Oświaty oraz Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jego celem było m.in. rozwijanie wśród najmłodszych postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych w różnych miejscach i okolicznościach.

W tym roku wpłynęło 125 prac ze szkół podstawowych powiatu lidzbarskiego. Najwięcej rysunków przysłali uczniowie klas pierwszych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałe prace. Jury miało za zadanie wyłonić po trzy prace w każdej kategorii wiekowej. Jurorzy brali pod uwagę spełnienie wymogów formalnych organizatora, zgodność pracy z tematem konkursu oraz samodzielność jej wykonania. Ostatecznie wyłonionych zostało dziewięć prac, które przesłane będą do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie i wezmą udział w konkursie wojewódzkim:

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się prace :

Klasa I: Kamila Kozakiewicz, Aleksander Stępak, Maja Lewczyszyn

Klasa II: Nikola Górska, Jan Budźko, Dorota Daniel

Klasa III: Anna Wojczulanio, Maxim Czesław Borowski, Maria Fidyrko


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5