„Marzycielska Poczta” działa

2018-04-24 11:00:09 (ost. akt: 2018-04-24 11:06:29)
Uczniowie z naszej szkoły też nas nie zawiedli i przekazali listy, kartki i drobne prezenciki. Wszystko zostało zapakowane i wysłane

Uczniowie z naszej szkoły też nas nie zawiedli i przekazali listy, kartki i drobne prezenciki. Wszystko zostało zapakowane i wysłane

Autor zdjęcia: materiały organizatora

„Marzycielska Poczta” Va Szkoły Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim, o której już pisaliśmy, nie ustaje w działaniach. Zakończyliśmy czwartą edycję naszej wolontariackiej akcji — poinformowali uczniowie. Poniżej tekst ich autorstwa.
Wiedzieliśmy, że Pawełek, do którego już raz dotarły nasze listy i kartki przeszedł kolejne zabiegi, czuje się lepiej i czeka na kolejną korespondencję. Postanowiliśmy zatem, że sprawimy mu znowu niespodziankę.

Przygotowania do skompletowania kolejnej wysyłki poprzedziliśmy wizytą w Urzędzie Miasta, gdzie spotkaliśmy się z panem burmistrzem Jackiem Wiśniowskim. Przedstawiliśmy cel naszej akcji i poprosiliśmy o wsparcie naszych działań. Wizyta upłynęła w miłej atmosferze, a po dwóch tygodniach otrzymaliśmy prezenty przeznaczone do wysyłki.

Uczniowie z naszej szkoły też nas nie zawiedli i przekazali listy, kartki i drobne prezenciki. Wszystko zostało zapakowane i wysłane.
Minęły zaledwie dwa dni i zadzwoniła do pani dyrektor mama Pawełka i nasz mały bohater z podziękowaniami i tak ciepłymi słowami, że łzy wzruszenia i szczęścia pojawiły się w naszych oczach.

Piękne jest to, że możemy się cieszyć, sprawiając radość innym osobom. Cały czas trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia każdego dziecka.
Życzymy im wielu uśmiechów, spokoju, wytrwałości i spełnienia marzeń.
Dziękujemy Panu Burmistrzowi, Pani Dyrektor i wszystkim, którzy zaangażowali się i pomogli zrealizować marzenia tego wspaniałego chłopca!
Klasa Va z wychowawczynią.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5