Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim triumfuje kolejnymi sukcesami.

2018-03-12 09:10:32 (ost. akt: 2018-03-12 09:21:30)
Fot.— Uczestnicy z MDK w Lidzbarku Warmińskim podczas podróży na XII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza” w Łomży.

Fot.— Uczestnicy z MDK w Lidzbarku Warmińskim podczas podróży na XII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza” w Łomży.

Autor zdjęcia: Fot. Wikipedia

” Dorobek buduje drabina stworzona z pasji, cierpliwości, wytrwałości, by w konsekwencji mógł się stać najgłośniejszym mówcą świata”
Tym razem uczestnicy pracowni wokalnej, którą kieruje Małgorzata Habuda oraz wychowankowie Anny Wiatrak z pracowni teatralnej 10 marca 2018 r. zmierzyli się z kilkudziesięcioma konkurentami W XII Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza” w Łomży.

Szóstka wspaniałych ambasadorów powiatu lidzbarskiego: Kinga Pełka, Julia Zielińska, Mateusz Czerniewicz, Gabriela Walicka, Barbara Puszcz oraz Jakub Kondratowicz znakomicie zaprezentowała województwo warmińsko – mazurskie na szczeblu ogólnopolskim.

Trzy wyróżnienia, które zdobyły: Kinga Pełka z pracowni wokalnej, a także Barbara Puszcz, której akompaniował Jakub Kondratowicz oraz Gabriela Walicka reprezentujący pracownię teatralną, wzbogaciły MDK w kolejny pakiet sukcesów.
Wraz z dumą, która nas ogarnia za sprawą popularności, którą zdobywają uczestnicy MDK, rośnie zasób zwycięstw imponująco promujący nasz region w dziedzinie twórczości artystycznej.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5