Świat Zabawek w galerii w oknie MDK

2018-01-12 10:33:00 (ost. akt: 2018-01-12 10:42:44)
Na wystawie prezentowane są prace plastyczne uczestników pracowni plastyczno - rękodzielniczej .

Na wystawie prezentowane są prace plastyczne uczestników pracowni plastyczno - rękodzielniczej .

Autor zdjęcia: mdklidzbarkwarm

Spontaniczna i szczera twórczość dziecięca zaprasza nas do kolorowego świata zabawek pełnego pluszowych przytulanek, tajemniczch budowli z klocków i koników na biegunach.
Zapraszamy do obejrzenia twórczości młodych artystów eksponowanej w Galerii w Oknie Młodzieżowego Domu Kultury pod tytułem ,,W świecie zabawek". Na wystawie prezentowane są prace plastyczne uczestników pracowni plastyczno - rękodzielniczej prowadzonej przez panią Marlenę Wronowską. Dzieła zostały wykonane technikami wybranymi przez autorów.

Dużym powodzeniem cieszyły się wśród małych artystów techniki mieszane, które umożliwiły realizację zaprojektowanej wcześniej kompozycji. Mgiełka suchych pasteli pozwoliła oddać miękkość pluszaków, zdecydowane plamy barwnej farby ożywiły szybkie samochody, pastele olejne były sposobem na uzyskanie lekkiej faktury prezentowanej zabawki, a misie z szarej, drukowanej gazety to niewątpliwie oryginalna i nowoczesna wersja pluszaka.

Podczas twórczej realizacji tematu nie zabrakło ekscytujących rozmów dzieci o swoich zabawkowych bohaterach, dzięki czemu podczas pozaszkolnych zajęć dominował integracyjny aspekt wychowawczy. Wystawę można podziwiać do 10 lutego 2018 r.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5