Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego z szansą na zdobycie tytułu Rajdowego Samochodowego Mistrza Polski

2017-09-28 11:28:36 (ost. akt: 2017-09-28 11:36:16)

Autor zdjęcia: Mat. prasowe

Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego- Sebastian Wach, pilotujący kierowcę Marcina Kurpa, już w najbliższy weekend wystartuje w kolejnej rundzie Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Rajdzie Nadwiślańskim. Impreza z bazą w Lublinie jest ogromną szansą na zdobycie mistrzostwa w klasie HR 4.
Aby podtrzymać formę przed imprezą w niedzielę 24 września zawodnicy wystąpili w 5 Rajdzie 1001 Jezior. Lokalne asfalty w okolicach Dobrego Miasta pozwoliły sprawdzić gotowość samochodu i załogi przed nadwiślańskimi trasami. Trening przyniósł wiele cennych doświadczeń oraz 1 miejsce w klasie GOŚĆ.

Aby zdobyć tytuł mistrzowski załoga Kurp/Wach musi zdobyć pięć punktów więcej niż duet Fizia/Kolaczek, tyle samo co Szupryczyński i maksymalnie o dziewięć punktów mniej niż Anaszkiewicz/Kozłowski, maksymalnie o 14 punktów mniej niż Temple/Poradzisz oraz maksymalnie o 23 punkty mniej niż Orłowski/Bułat.

Trzymamy kciuki!

Cezary Raczkowski


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5