Spotkanie ze Strażą Graniczną

2017-08-01 09:00:00 (ost. akt: 2017-08-01 09:53:32)

Autor zdjęcia: Morski Oddział Straży Granicznej

Placówka Straży Granicznej w Górowie Iławeckim organizuje spotkanie dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych, które zatrudniają, bądź zamierzają zatrudniać cudzoziemców. Spotkanie odbędzie się 17 sierpnia 2017 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Wyszyńskiego 37 o godzinie 11:00.
Realizowane przedsięwzięcie ukierunkowane jest na przeciwdziałanie popełnianiu przestępstw i wykroczeń w obszarze nielegalnego zatrudniania cudzoziemców.

W przedmiotowym spotkaniu wezmą udział przedstawiciele poszczególnych organów administracji publicznej; Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Okręgowej Inspekcji Pracy oraz Straży Granicznej.

Podczas spotkania zostaną omówione podstawowe zasady zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP w świetle obowiązujących przepisów prawa.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5