Piękne sztuki na Dzień Dziecka

2017-06-05 14:02:51(ost. akt: 2017-06-05 14:16:47)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

4 czerwca w Lidzbarku Warmińskim na fosie miejskiej odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Wystartowało 24 wędkarzy. Rybą na złoty medal był amur o wadze prawie 10 kg i niemal dwukilogramowy lin.
Otwarcia dokonał zastępca burmistrza Sebastian Kuźniewski. Ze względu na znaczne przekroczenie wieku, jeden z zawodników startował PK (poza konkursem). W podsumowaniu zawodów zastosowano cztery kategorie:

Największa masa ryb

I miejsce - Sebastian Kuczyński- Lidzbarku Warmiński - 9,87 kg (piękny okaz amura)

II miejsce - Dawid - Lidzbark Warmiński (MOW)- 1,87 kg (Piękny okaz lina)

III miejsce - Oliwier Futryk- Lidzbark Warmiński- 0,46 kg

IV miejsce- Kalina Pieniuk- Lidzbark Warmiński- 0,33 kg

- W kategorii Największa Złowiona Ryba niezagrożonym zwycięzcą okazał się Sebastian Kuczyński z Lidzbarka Warmińskiego, który po pięknej, niemal godzinnej walce, złowił wspomnianego wcześniej amura o wadze 9,87 kg.

- Tytuł Najmłodszego Uczestnika Zawodów zdobył Borys Horyd z Lidzbarka Warmińskiego, urodzony w 2012 roku

Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji ufundował nagrodę niespodziankę, którą otrzymała jedyna uczestniczka zawodów, Kalina Pieniuk.


Wszystkie złowione ryby wróciły do wody. Organizatorami zawodów był Urząd Miejski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5