Kierował bez uprawnień i posiadał marihuanę

2017-02-15 12:24:33 (ost. akt: 2017-02-15 12:58:54)

Autor zdjęcia: Materiały KPP

Lidzbarscy kryminalni zatrzymali do kontroli 34-latka kierującego samochodem osobowym. Okazało się, że mieszkaniec Bartoszyc ma aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. Miał też przy sobie narkotyki.
Wczoraj, 14 lutego przed godziną 13 na jednej z ulic Lidzbarka Warmińskiego, funkcjonariusze zwrócili uwagę na kierującego volkswagenem touranem, który na widok radiowozu gwałtownie zmienił pas ruchu i przyspieszając skierował się w kierunku centrum miasta.

Po zatrzymaniu z wnętrza pojazdu wydobył się zapach przypominający zapach marihuany. W trakcie przeszukania znaleziono w jego bieliźnie woreczek foliowy z suszem roślinnym.

Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana.

Mieszkaniec Bartoszyc odpowie nie tylko za posiadanie środków odurzających ale również za kierowanie bez uprawnień.

Mężczyzna ma aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczony przez Sąd Okręgowy w Olsztynie na okres czterech lat, do czerwca 2020 roku.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i sprawdzają źródło pochodzenia środków odurzających.

34-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Źródło KPP/and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5