Nawet dwa lata więzienia za postrzelenie psa

2017-01-17 13:56:07 (ost. akt: 2017-01-17 14:18:42)

Autor zdjęcia: Materiały KPP

Lidzbarscy policjanci wyjaśniają sprawę zranienia psa, do którego doszło na terenie gminy Lidzbark Warmiński. Ktoś postrzelił go z "wiatrówki". Rannemu zwierzęciu udzielono pomocy weterynaryjnej, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wczoraj (16.01.2017) około południa policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie powiatu mężczyzna strzelał z wiatrówki do psa swojej sąsiadki. Na miejsce wysłano patrol.

Właścicielka czworonoga wyszła z dwoma psami na spacer. Gdy wracała do domu, w pewnym momencie usłyszała strzał, a następnie skomlenie psa.

Ranne zwierzę trafiło pod opiekę lekarza weterynarii. Jak się okazało, miało ranę postrzałową w okolicach nogi.

Do dwóch lat pozbawienia wolności może grozić mieszkańcowi gminy Lidzbark Warmiński, który jest podejrzany o postrzelenie z wiatrówki psa sąsiadki. Funkcjonariusze zabezpieczyli broń pneumatyczną, z której najprawdopodobniej padł strzał i przesłuchali podejrzanego.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP/ok

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5