I tura zawodów charytatywnych za nami

2016-06-16 13:21:43(ost. akt: 2016-06-16 13:24:48)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

W sobotę, 11 czerwca kilkudziesięciu wędkarzy wzięło udział w zawodach na fosie. Dochód z wpisowego będzie przeznaczony na plac zabaw na Zydlągu.
W życiu zazwyczaj trudno jest pogodzić przyjemne pożytecznym, ale jest to możliwe. Przekonali się o tym uczestnicy sobotnich zawodów wędkarskich zorganizowanych przy Hotelu Krasicki. Wpisowe wynosiło 20 zł od drużyny, a całkowity dochód przeznaczony będzie na plac zabaw, który ma powstać na osiedlu Zydląg. Pomysłodawcą zbiórki pieniędzy na ten cel jest zwycięzca plebiscytu na Najpopularniejszego Samorządowca - radny miejski Tomasz Naumczyk.

— Mieszka tam 83 dzieci — opowiada. — W tym 60 w wieku do 12 lat, a 23 w wieku od 13 do 18. Widzę jak większość z nich bawi się na ulicach, stąd pomysł budowy placu zabaw.

Zebrano łącznie 480 zł, ale organizatorzy zapowiadają już kolejną edycję imprezy w przyszłym miesiącu.

- To była pierwsza z trzech tur Grand Prix. Kolejne zawody odbędą się w sobotę, 9 lipca na które serdecznie zapraszamy całe rodziny. Po ostatnich zawodach nastąpi oficjalne przekazanie pieniędzy dla Tomasza Naumczyka - powiedział współorganizator zawodów Wojciech Korzeniewski.

Więcej o akcji przeczytacie TUTAJ

Organizatorem zawodów jest Koło PZW nr28 Miasto oraz radni Tomasz Naumczyk i Wojciech Korzeniewski.

KLASYFIKACJA:
1 Gabryszewski Marcin,
Sienkiewicz Krzysztof 1.12 kg

2 Kałancer Wiesław, Misiewicz Paweł 0.89kg 3 Wójcik Piotr, Sudoł Tomasz 0.69 kg

ok


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5