Akademia Siatkówki - zajęcia z mistrzami w Lidzbarku Warmińskim

2016-05-17 10:49:26(ost. akt: 2016-05-18 09:26:45)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Carlos Delgado CC 3.0

Już 25 maja rusza nabór do Akademii Siatkówki. Projekt z powodzeniem zdobył uznanie środowisk sportowych naszego województwa. Na młodych adeptów siatkówki czekać będzie Łukasz Kadziewicz i Maciej Dobrowolski.
Maciej Dobrowolski - całe nasze życie poświęciliśmy zawodowemu uprawianiu tej dyscypliny. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu na krajowych i zagranicznych boiskach zamierzamy pokazać najmłodszym, jak piękną przygodę mogą przeżyć, kiedy połączą swoje życie ze sportem. Chcemy pokazać rodzicom i ich pociechom, jak zabawa w sport pomaga w procesie wychowawczym oraz stymuluje rozwój psychomotoryczny. Rywalizacja oraz współpraca w grupie to cechy tak bardzo pożądane w kolejnych etapach życia.


Łukasz Kadziewicz
- projekt Akademii ma mocne podstawy dydaktyczne. Pracujemy z wykształconą kadrą na bazie materiałów i systemu wypracowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z którego wyrośli aktualni Mistrzowie Świata. Naszym celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży. Pragniemy, żeby dzieci uczestniczące w projekcie czuły radość i satysfakcję nie tylko podczas zajęć w Akademii, lecz również wykorzystywały sport oraz aktywność fizyczną jako świetną formę spędzania wolnego czasu.

Z wielką radością witamy Lidzbark Warmiński, jako kolejny ośrodek w którym powstaje oddział Akademii Siatkówki. Jesteśmy wdzięczni lokalnym władzom samorządowym, pod przewodnictwem burmistrza Jacka Wiśniowskiego za przychylność oraz zaufanie, którym nasz projekt został obdarzony. Dzięki współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim 25 maja o godz. 18 w Hali Sportowej przy ulicy Bartoszyckiej 24 w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się trening otwarty dla wszystkich chętnych dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych, połączony z naborem i zapisami do grupy, która zajęcia rozpocznie z początkiem czerwca.

Trening poprowadzą Łukasz Kadziewicz oraz Maciej Dobrowolski wraz z trenerem oddziału Lidzbark Warmiński Łukaszem Łokuciejewskim.

Andrzej Wejngold

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Jendrek

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Konrad #2062640 | 94.254.*.* 10 wrz 2016 13:05

    Czy będzie(jest) organizowana grupa szkół gimnazjalnych

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Kolanko #1995201 | 193.243.*.* 18 maj 2016 11:57

    Brawo "Łokieć". Wreszcie ktoś się zajmie małolactwem. Rodzina siatkarzy się powiększy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5