Na szczycie tabeli bez zmian
2015-07-21 12:00:00(ost. akt: 2015-07-21 13:36:12)
W niedzielę, 12 lipca na boiskach do siatkówki plażowej przy plaży miejskiej nad jeziorem Wielochowskim odbyła się II runda z cyklu Grand Prix Lidzbarka Warmińskiego.Tym razem do zawodów zgłosiły się trzy pary żeńskie oraz dwanaście par męskich.
Mimo zmiennych warunków pogodowych udało się rozegrać wszystkie spotkania. Wśród pań ponownie zwyciężyła para Tamara Baranowska-Urszula Parafinczuk. Podobna sytuacja miała miejsce w rozgrywkach wśród panów, gdzie w finale para Bartosz Wójcik-Bartosz Trzciński po emocjonującej i pięknej grze pokonała parę Piotr Bazarnik-Maciej Krynicki, co umocniło ich przewagę w tabeli.
Po dwóch rundach dwaj Bartosze mają 24 punkty i wyprzedzają o 6 pkt. drugich w tabeli Radosława Pasternaka i Łukasza Liminowicza. Miejsce trzecie z dorobkiem 10 punktów zajmują Damian Trzciński i Sebastian Swyd. Wśród pań najlepszy jest duet Tamara Baranowska i Urszula Parafinczuk (24 punkty), drugie miejsce zajmują Adriana Paszko i Dorota Rolnicka (20 pkt.), a na trzecim są Magdalena Bogucka i Izabela Łukasiewicz (16 pkt.)
Następny turniej zaplanowany jest na niedzielę 26 lipca, a finał rozegrany będzie 9 sierpnia podczas Dni Lidzbarka Warmińskiego. Organizatorem turnieju jest Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz animatorzy sportu.
Źródło: OSiR
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez