Strzelcy KS Alfa Orneta wyróżnieni przez Burmistrz Ornety
2025-05-05 08:36:08(ost. akt: 2025-05-05 08:38:07)
Orneta, 30 kwietnia 2025 r. — To wyjątkowy dzień dla zawodników Klubu Sportowego Alfa Orneta. Troje reprezentantów klubu: Klaudia Piotrowska, Kacper Ślipikowski oraz Mirosław Kurenda zostało uhonorowanych przez Burmistrz Ornety, Katarzynę Lasocką, za swoje osiągnięcia w strzelectwie sportowym oraz aktywną promocję Gminy Orneta na arenie sportowej.
Uroczyste wręczenie podziękowań odbyło się 30 kwietnia w obecności przedstawicieli władz lokalnych, członków klubu oraz sympatyków sportu. Burmistrz Lasocka podkreśliła w swoim wystąpieniu, jak wielką dumą dla lokalnej społeczności są sukcesy sportowców, którzy nie tylko zdobywają medale, ale również godnie reprezentują Ornetę poza granicami regionu.
– Dziękujemy za wasze zaangażowanie, pasję i ciężką pracę. Jesteście doskonałym przykładem dla młodzieży i ambasadorami naszej gminy – powiedziała Burmistrz.
Klaudia Piotrowska, Kacper Ślipikowski i Mirosław Kurenda to uznani zawodnicy, którzy od lat zdobywają wysokie lokaty w krajowych i regionalnych zawodach strzeleckich. Ich konsekwencja i profesjonalizm przynoszą chlubę nie tylko klubowi, ale całej społeczności Ornety.
Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach strzeleckich!
red
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez