Nasze drużyny grały w weekend – Polonia i Błękitni

2024-08-27 11:51:17(ost. akt: 2024-08-27 11:52:49)

Autor zdjęcia: Aleksandra Miecznikowska

Polonia Lidzbark Warmiński, po imponującej serii 58 spotkań bez porażki na własnym stadionie, musiała uznać wyższość Mławianki Mława, przegrywając 2:4 (1:1). Bramki dla Polonii zdobyli Kostia Chernii, który w 15. minucie skutecznie wykorzystał rzut karny, oraz Damian Lubak w 94. minucie.
W najbliższy piątek, w szóstej kolejce rozgrywek, podopieczni Daniela Wierzbowskiego zmierzą się na wyjeździe z Wigrami Suwałki. Polonia obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów, podczas gdy Wigry, z jednym punktem więcej, są na czwartej pozycji.

Obrazek w tresci

W lidze okręgowej MKS Błękitni Orneta 1949 odnieśli zwycięstwo na własnym boisku, pokonując Motor Lubawa 3:2 (2:0). Bramki dla Błękitnych zdobyli Piotr Kosobucki w 27. minucie, Patryk Rynkiewicz w 40. oraz Kacper Kabaciński w 47. minucie. Goście zdołali odpowiedzieć trafieniami w 52. i 73. minucie. Podopieczni Łukasza Pietronia, z kompletem punktów, zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie rozegrają w najbliższą sobotę (31 sierpnia) na wyjeździe z Czarnymi Rudzienice.