Otwarcie nowego McDonald's w Lidzbarku Warmińskim

2024-07-03 12:26:08(ost. akt: 2024-07-03 12:33:40)

Autor zdjęcia: um

W dawnej stolicy Warmii otwarto dziś nowy lokal gastronomiczny. Jest to 555 restauracja sieci w Polsce.
.Nowy McDonald's to nie tylko miejsce, gdzie można zjeść ulubione burgery i frytki, ale także nowoczesny obiekt z przyjazną atmosferą. Restauracja została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi standardami sieci, oferując wygodne wnętrza, kącik zabaw dla dzieci oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo, lokal posiada przestronny parking, co z pewnością ułatwi odwiedziny zmotoryzowanym klientom.

Podczas ceremonii otwarcia, lokalne władze oraz przedstawiciele franczyzobiorcy McDonald's podkreślili znaczenie tej inwestycji dla społeczności lokalnej. Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski, w swoim przemówieniu zaznaczył, że nowa restauracja stworzyła kilkadziesiąt miejsc pracy, co przyczyni się do rozwoju ekonomicznego miasta i wyraził zadowolenie, że międzynarodowa firma postanowiła zainwestować właśnie tu.

Nowy McDonald's w Lidzbarku Warmińskim to kolejny krok w ekspansji sieci na Warmii i Mazurach, który z pewnością wpłynie na wzrost atrakcyjności miasta zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Restauracja będzie czynna codziennie od godziny 6:00 do 24:00.

Restauracja znajduje się na ulicy Kurpińskiego, nieopodal Pasażu Warmińskiego przy DK51.

tom


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5