Polonia Lidzbark Warm - Motor Lubawa (0:0) 2:0

2024-06-08 11:42:56(ost. akt: 2024-06-08 11:44:56)

Autor zdjęcia: Polonia Lidzbark Warmiński

Zakończyło się spotkanie IV ligi 29 kolejki w którym spotkały się lider tabeli i już III ligowa drużyna Polonii Lidzbark Warmiński i 15 drużyna tabeli Motoru Lubawa.
Gospodarze na swoim boisku w lidze są niepokonani od kilku lat, więc przed Motorem była trudna sytuacja, aby przerwać passę drużyny gospodarzy.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie gospodarze już w 48' zdobyli pierwszą bramkę po golu Piotra Karłowicza i objęli prowadzenie 1:0. W 53' kapitan drużyny gospodarzy - Wojciech Dziemidowicz zdobywa drugą bramkę na 2:0.

Przed drużyną Polonii pozostało już tylko jedno spotkanie na zakończenie rundy wiosennej, zmierzy się z DKS Dobre Miasto na wyjeździe.

Gospodarze zagrali w składzie: Lechowid, Szałkowski, Morawski, Maciążek, Dziemidowicz, Kmiołek, Kwiatkowski, Shinonaga, Bogdański, Karłowicz, Gurov,

Goście: Kowalski, Kowalski L, Gerka, P.Sobótka, Ewertowski, Wasiak, B.Sobótka, Zasuwa, Szczepański, Siergiej, Kruszewski