Lena Gałązka z brązem na Mistrzostwach Polski Karate Seniorów!

2024-06-05 08:53:15(ost. akt: 2024-06-05 08:57:30)

Autor zdjęcia: arch

Wieliczka, 1 czerwca 2024 - 51 Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Polskiego Związku Karate zgromadziły w Wieliczce 214 zawodników i zawodniczek z 63 klubów z całego kraju.
Wśród uczestników znalazła się reprezentantka Lidzbarskiego Klubu Karate Kyokushin, Lena Gałązka, która w kategorii seniorek do 60 kg zdobyła zaszczytne 3 miejsce.

Zawody, jak co roku, przyciągnęły najlepszych karateków z Polski, oferując publiczności widowisko pełne emocji i zaciętej rywalizacji. Lena Gałązka, mimo młodego wieku, zdołała udowodnić swoje umiejętności, stając na podium w kategorii seniorek, co jest wielkim osiągnięciem i znakomitą prognozą na przyszłość.

Obrazek w tresci

Sensei Andrzej Litwin, trener Leny, nie krył dumy z sukcesu swojej podopiecznej. - Jestem dumny i zadowolony, że do naszej kolekcji dokładamy medale, i to z Mistrzostw Polski. Lena jest jeszcze młodzieżowcem, ale spróbowała swoich sił z seniorkami. Już za 2 tygodnie w Skarżysku-Kamiennej weźmie udział w Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy. Gratulujemy i trzymamy kciuki, osu! – podsumowuje trener Litwin.

Przed Leną Gałązką teraz kolejne wyzwanie – Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy, który odbędzie się za dwa tygodnie w Skarżysku-Kamiennej. To będzie kolejna szansa na pokazanie swoich umiejętności i walka o przepustkę na europejski czempionat.

Lidzbarski Klub Karate Kyokushin może być dumny z osiągnięć swojej zawodniczki, a Lena Gałązka z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy swoimi osiągnięciami na arenie krajowej i międzynarodowej. Trzymamy kciuki za jej dalsze sukcesy!

Obrazek w tresci

SK

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5