Kibice Polonii najlepsi

2024-03-18 09:38:26(ost. akt: 2024-03-18 10:16:09)

Autor zdjęcia: um

Za nami turniej piłki halowej o Puchar Burmistrza Jacka Wiśniowskiego, Wójta Fabiana Andrukajtis i Radnego Powiatowego Andrzeja Kamińskiego.
Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn: Reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, SNS Pilnik, Olympia, Kamiński Team, ORC LW, Kibice Polonii Lidzbark Warmiński, Ciamajdy i ZK Alcatraz Kamińsk.

Spotkania trwały po 20 minut.

Jako pierwsza w meczu pokazowym wystąpiła drużyna Urzędu Miejskiego pod przewodnictwem Burmistrza Jacka Wiśniowskiego, która zmierzyła się z reprezentacją olsztyńskiego Urzędu Marszałkowskiego. Walka była bardzo wyrównana.

Po wielu zaciętych i emocjonujących pojedynkach najlepsza okazała się drużyna Kibice Polonii. Na miejscu drugim uplasowała się ORC LW, a na miejscu trzecim Kamiński Team.

Wyróżniono również zawodników wyróżniających się swoją grą. Najlepszym zawodnikiem został Kamil Samsel, najlepszym strzelcem Artur Miąsko, a najlepszym bramkarzem Oktawiusz Moskalik.

Zwycięzcy nagrodzeni zostali pucharami oraz medalami. Za trzy pierwsze miejsca przyznano również nagrody specjalne ufundowane przez Euros Energy.

Turniej odbył się w sobotę, 15 marca w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Polnej.

tom


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5